The Bear Educational Theatre
Opublikowano dnia 12-03-2012 o godz. 20:25
Opracowanie: JJ

W piątek 9 marca uczniowie naszej szkoły mieli okazję dwukrotnie obejrzeć przedstawienie pt. "The History of England - Part I" przygotowane przez międzynarodową grupę teatralną The Bear Educational Theatre. Uczniowie odbyli prawie godzinną podróż w czasie, podczas której aktorzy przybliżyli nam najciekawsze i najbardziej burzliwe wydarzenia z historii Anglii od czasów Rzymian aż do objęcia tronu przez Elżbietę I. Dyrektor teatru - David Fisher, który w czasie swojej aktorskiej kariery miał okazję współpracować z takimi aktorami jak Anthony Hopkins czy Heath Ledger, przeprowadził dla naszych uczniów blisko 2 godzinne warsztaty dotyczące umiejętności autoprezentacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny przyjazd tej grupy w przyszłym roku. Więcej zdjęć z tej imprezy znajdziecie na witrynie przedmiotowej języków obcych.