PŁYWACY - MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!
Opublikowano dnia 06-12-2011 o godz. 20:28
Opracowanie: RM

3 i 4 grudnia na basenie naszej szkoły odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Pływali zawodni z ośmiu klubów naszego województwa, w tym uczniowie 54 Gimnazjum MS i XX LO MS reprezentujący MUKS Piętnastka. W klasyfikacji punktowej w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek znalazło się aż 9 pływaczek naszej szkoły. Są to: Kozłowska Anna 3 Gimn MS - 1 m-ce Taczała Alicja 3 Gimn MS - 2 m-ce Rzepa Marta 2 Gimn MS - 4 m-ce Rudzińska Adrianna 1 LO MS - 5 m-ce Pawłowska Marta 3 Gimn MS - 6 m-ce Bakuniak Hanna 3 Gimn MS - 7 m-ce Pozorska Agata 2 LO MS - 8 m-ce Woroniecka Dominika 3 Gimn MS - 9 m-ce Ciupa Aleksandra 3 Gimn MS - 10 m-ce W klasyfikacji punktowej w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników znalazło się aż 7 pływaków MUKS Piętnastka. Są to: Grabowicz Łukasz - 2 m-ce Ciesielski Filip 3 Gimn MS - 3 m-ce Chabasiński Paweł 2 LO MS - 4 m-ce Niemczyk Tomasz 3 Gimn MS - 5 m-ce Pawełek Igor 3 Gimn MS - 6 m-ce Knapowski Kacper 2 Gimn MS - 9 m-ce Żurawicz Mateucz 2 Gimn MS - 10 m-ce Zespół MUKS Piętnastka został Drużynowym Mistrzem Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Gratulujemy!!!