Ciao!
Opublikowano dnia 25-10-2007 o godz. 15:06
Opracowanie:

W dniach od 22 do 26 października bieżącego roku w naszej szkole przebywać będzie grupa dziewięciu uczniów – a właściwie uczennic – z Liceo Alessandro Manzoni z Mediolanu. Podczas ich pobytu gościć ich będą w swoich domach uczniowie naszej szkoły, głównie z klas pierwszych liceum. Są to następujący uczniowie: Eliza Wierzbicka, Anna Boratyn, Kinga Suberlak, Monika Zielińska, Natalia Śledzińska, Patrycja Jagodzińska, Małgorzata Zielińska, Miriam Kosik i Kamil Kardasz. Podczas pobytu uczniowie włoscy zobaczą m. in. najciekawsze miejsca naszego miasta, studia Telewizji Bydgoskiej, najpiękniejsze zabytki Torunia i Gdańska oraz będą uczestniczyć w specjalnych zajęciach w naszej szkole. Cała grupa spotka się również z Prezydentem Miasta Bydgoszczy. Po tym tygodniu cała grupa uczniów z Włoch na pewno będzie zachwycona gościnnością oraz życzliwością Polaków! Na wiosnę planowana jest wizyta uczniów naszej szkoły w Mediolanie.