UDANA ZBIÓRKA akcji SzACh
Opublikowano dnia 01-11-2011 o godz. 05:37
Opracowanie: AP

Szkolna Akcja Charytatywna SzACh 20 X 2011 zainaugurowała tegoroczna edycję. Przypominamy, SzACh jest inicjatywą naszych Wolontariuszy oraz pani Pedagog – Sylwii Lewandowskiej, pod patronatem dyrektora naszej szkoły: Stanisława Pilewskiego. Celem SzACh jest przeprowadzenie różnorodnych akcji w roku szkolnym, i zgromadzenie funduszy dla ucznia naszej szkoły (co roku innego), będącego w trudnej sytuacji materialnej. Podczas zebrania z rodzicami 20 października cieszyliśmy podniebienia darczyńców własnoręcznie upieczonymi ciastami, świeżo parzoną kawą i herbatą. W zamian za to rodzice wrzucali do naszych puszek symboliczne "złotówki" . Tym razem do akcji wymiany ciastek na symboliczną złotówkę dołączyli się uczniowie naszej szkoły, którzy mieli okazję zakosztować ciast podczas długiej przerwy 21 października. Łącznie tegoroczna pierwsza nasza akcja SzACh zaowocowała uzbieraniem do puszki 181,67 złotych! Serdecznie dziękujemy za wsparcie! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tegorocznych i zeszłorocznych akcjach naszego Wolontariatu – wejdź w zakładkę Witryny przedmiotowe / wolontariat.