Uwaga !
Opublikowano dnia 13-10-2011 o godz. 15:31
Opracowanie: MG

W piątek 07.10.2011 odbyły się MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Zespołu Szkół nr 5 MS na obiektach sportowych przy ul. Piwnika Ponurego. Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego reprezentowało pięć zespołów: 1. XX Liceum MS (II miejsce) Maja Sieradzka III a LO MS, Paulina Kaniewska II a LO MS, Monika Stachowiak I a LO MS, Marcelina Pawlikowska I a LO MS, Zuzanna Lis II a LO MS, Daria Blachowska II a LO MS, Martyna Kwiatkowska I a LO MS, Marta Gwdowik I a LO MS, Magdalena Hertmanowska I a LO MS, Karina Szybała III a LO MS Opiekun grupy – Piotr Kulpeksza Drużyna awansowała do Finału Wojewódzkiego który odbędzie się 18.10.2011 2. Gimnazjum 54 MS dziewczęta (VII miejsce): Marta Pawłowska, Martyna Sztukowska, Paula Wójcik, Natalia Budzanowska, Klaudia Piotrowska, Sara Tomasik, Monika Nagórska, Jagoda Ulfig, Samanta Ziółkowska, Anna Ceglarska Opiekun grupy – Daniel Grzyb 3. Gimnazjum 54 MS chłopcy (VIII miejsce) Igor Pawełek, Tomasz Niemczyk, Aleksander Tkaczyk, Jan Gierszewski, Patryk Wenta, Mateusz Żurawicz, Dawid Pietrzak, Dominik Krukowski, Jakub Płaczek, Igor Nowak Opiekun grupy – Daniel Grzyb 4. XV LO dziewczęta (X miejsce) Justyna Kujawska, Anita schneider, Kasia Widlas, Aleksandra Rerek, Alicja Bojarowicz, Alicja Konieczna, Magdalena Makowska, Dominika Kumor , Sandra Górna, Ewelina Marach Opiekun grupy – Aba Toure 5. XV LO chłopcy (IX miejsce) Krystian Kasprzyk, Damian Wiśniewski, Dawid Bereza, Marcin Fasula, Jakub Jankowski, Dawid Kloska, Dominik Młodzikowski, Marcin Bzdzion, Paweł Hoffman, Adam Lenarcik Opiekun grupy – Marcin Kaczocha Zdjęcia z zawodów można obejrzeć na stronie szkoły w zakładce „fotoreportaż sportowy”.