UWAGA! DNI BAWARSKIE w naszej szkole już w tym tygodniu!!!
Opublikowano dnia 22-10-2007 o godz. 11:48
Opracowanie: DD

24, 25 i 26 października odbędą się w naszej szkole Dni Bawarskie, organizowane przez nauczycieli języka niemieckiego. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy do aktywnego, a przede wszystkim kreatywnego udziału w przewidzianych z tej okazji konkursach i dopingowania swoich koleżanek i kolegów. I tak: 24 października odbędzie się konkurs na najbardziej autentyczny i fantazyjny jednocześnie, tradycyjny strój bawarski – zarówno kobiecy, jak i męski, któremu towarzyszyć będzie ekspozycja najciekawszych plakatów, prezentujących i reklamujących Bawarię jako ciekawe i warte odwiedzenia miejsce; 25 października zapraszamy na konkurs na najsłodszy, najlepiej pachnący i smakujący, a także najatrakcyjniej zaprezentowany, bawarski wypiek; 26 października o 14.30 odbędzie się turniej wiedzy o Bawarii, podczas którego uczestnicy będą odpowiadać na pytania dotyczące trzech wybranych przez organizatorów grup zagadnień, tj.: geografii i gospodarki, kultury i tradycji oraz historii i teraźniejszości tego największego niemieckiego kraju związkowego. Także 25 października w stołówce szkolnej będzie można w porze obiadowej posmakować bawarskiego co nieco. Dla zwycięzców i biorących udział w konkursach czekają nagrody! Liczymy także na gorący doping publiczności. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!