SUMMER DRAMA FESTIVAL
Opublikowano dnia 22-06-2011 o godz. 08:59
Opracowanie: AP

17 czerwca odbył się Summer Drama Day - mini przegląd teatralny w języku angielskim. Został on przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego: Jacka Jurkiewicza, Joannę Pliszka oraz Małgorzatę Kowalską. Uczniowie klasy Ia 53 Gim pokazali dwa przedstawienia : „Three Weddings and a Funeral ” i „Huba Uba Show”, natomiast uczniowie z klasy IIa 53 Gim wystawili przedstawienie pt. ”A Different Fairy Tale”. Wszystkie w/w przedstawienia zostały napisane przez uczniów naszej szkoły i przygotowane pod kierunkiem nauczycielek języka angielskiego: Joanny Pliszki i Małgorzaty Kowalskiej. Widownię stanowili uczniowie 53 Gim i 54 Gim. Impreza trwała od 9.00 do 12.30 i poprowadziła ją p. Joanna Pliszka. Również widzowie aktywnie brali udział w przeglądzie, stając się uczestnikami konkursu dotyczącego treści przedstawień przygotowanych przez uczniów 53 Gim, ale też i przedstawień zeszłorocznego „I Multimedialnego Międzyszkolnego Przeglądu Teatralnego Summer Drama Day”, które widzowie obejrzeli na ekranie. Zmagania widzów oceniali nauczyciele języka angielskiego. Uczniowie mieli okazję posłuchać języka angielskiego na żywo i ocenić swoją znajomość języka angielskiego. Atmosferę przeglądu można poczuć oglądając mini-reportaż w galerii zdjęć naszej szkoły. Zapraszamy!