Siedem Medali w Mistrzostwa Polski Taekwondo Olimpijskie
Opublikowano dnia 30-05-2011 o godz. 15:39
Opracowanie: DG

W dniach 28-29.05.2011 w miejscowości Borne Sulinowo odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim. Ekipa MUKS Piętnastka wywalczyła 7 medali (4juniorzy i 3 młodzieżowcy). Wśród juniorów medale zdobyli: Katarzyna Lis złoto junior 63kg 1LO MS Jagoda Ulfig srebro junior 59kg 3gim MS Zuzanna Lis brąz junior 55kg 1LO MS Lucyna Wilczyńska junior 68kg 1LO MS Jakub Płaczek srebro junior 59kg (KS Karor) 3gim MS Agnieszka Wachowiak brąz 46kg (KS Karor) 1LO MS Wśród młodzieżowców medale zdobyli: Daria Ferenc złoto młodzieżowiec 46kg (BKS Centrum) 2LO MS Justyna Pałaszewska złoto młodzieżowiec 53kg Arkadiusz Nowakowski brąz młodzieżowiec 58kg Jan Kwiatoń brąz młodzieżowiec +87kg W klasyfikacji klubowej juniorzy z MUKS Piętnastka zajęli 4 miejsce a młodzieżowcy 9. W zawodach udział wzięło 46 klubów z Polski. Zawodnicy trenują pod opieką trenerów: Dariusza Głowacza Daniela Ziemińskiego Grzegorza Jagodzińskiego Medalistom Gratulujemy!!!
ekipa juniorów Od lewej: Trener Daniel Ziemiński, Zuzanna Lis, Katarzyna Lis, Lucyna Wilczyńska, Jagoda Ulfig, Trener Dariusz Głowacz.
ekipa młodzieżowców Od lewej: Trener Grzegorz Jagodziński, Jan Kwiatoń, Daria Ferenc, Justyna Pałaszewska, Trener Dariusz Głowacz, Arkadiusz Nowakowski, Trener Daniel Ziemiński