Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Ostrowiec Świetokrzyski 15-22.05.2011
Opublikowano dnia 23-05-2011 o godz. 06:42
Opracowanie: JarTac

W ostatni weekend uczniowie Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy rewelacyjnie zaprezentowali się na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Ostrowcu Świetokrzyskim. KRZYSZTOF MORAWSKI I ANNA kOZŁOWSKA uzyskali największe w historii szkoły i klubu MUKS AQUA Piętnastka sukcesy tj. kwalfikacje na Mistrzostwa Europy. Krzysztof Morawski, podopieczny trenera Leszka Borowicza, zajał 3 miejsce wśród seniorów na 200 m grzbietem z czasem 2`03``68. Tym czasem uzyskał kwalfikacjje na MISTRZOSTWA EUROPY. Anna Kozłowska, podopieczna trenera Daniela Grzyba, zajeła 6 miejsce na 200 m zmiennym z czasem 2`19`76 i z tym czasem uzyskała kwalfikacje na MISTRZOSTWA EUROPY. Ania ma dopiero 15 lat, ale jak widac juz nieżle radzi sobie z seniorkami.