Udany koncert charytatywny Szach!
Opublikowano dnia 04-05-2011 o godz. 21:34
Opracowanie: SL

Świeżo wyremontowana sala 30 przeżyła istne oblężenie podczas koncertu charytatywnego 28 IV, w którym wzięło udział ponad 100 uczniów naszej szkoły. Wystąpiły zespoły PÓŁTORA POMIDORA, SIELSKA, zespół taneczny CREEP oraz zespół wokalny ANIA I PATRYK. Podczas koncertu odbyła się aukcja polarów dla klasy sponsorowanych przez sklep firmowy Plus z Galerii Pomorskiej oraz zdjęcia z autografem i imienną dedykacją Tomasza Golloba. Oba przedmioty aukcyjne zgarnęła klasa I A, która nie dała szans innym licytującym przebijając stawki coraz wyżej, co dało odpowiednio kwoty 185zł i 118zł. Cały koncert przyniósł Szach dochód 803zł!!! Wszystkim uczniom za udział w koncercie dziękujemy i liczymy na wsparcie w przyszłym roku.