UWAGA !
Opublikowano dnia 05-12-2010 o godz. 20:47
Opracowanie: DP

FORDOŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Nauczyciele historii Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego zapraszają na pierwszy w tym roku szkolnym wykład inaugurujący cykl spotkań pod hasłem „FORDOŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ”. Odbędzie się on 7 grudnia (wtorek) o godz. 15.45 w sali 119. Wygłosi go mgr Robert Grzybowski, który zajmie się zagadnieniem wybuchu powstania listopadowego w 1830 r. Planowane przez nas comiesięczne prelekcje będą kontynuacją „Piątkowych spotkań z historią”, które realizowaliśmy w roku szkolnym 2009/2010. W tym roku skoncentrujemy się nie tylko na poszerzeniu zagadnień programowych omawianych na lekcjach historii, ale także zaprezentujemy nasze historyczne pasje i rezultaty działalności naukowo-badawczej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz mieszkańców Fordonu!