POPOŁUDNIE Z POEZJĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM I NIEMIECKIM
Opublikowano dnia 01-12-2010 o godz. 12:24
Opracowanie: MK

Dnia 24 listopada w czytelni szkolnej odbyło się spotkanie z poezją w języku angielskim i niemieckim. W nastrojowej atmosferze przy świecach umiejętności recytatorskie zaprezentowali K. Gizińska, S. Cieszko, P. Jędrzejczak, P. Maciejewska, A. Kapeliński (kl. 1b), M. Gontarski, J. Jankowski (kl. 1c), W. Meler (kl. 1a), M. Kosik, M. Ożarowska (kl. 3d). N. Tomczyńska (kl. 3e), K. Żywica, A. Reimann, M. Marwitz (kl. 1ag), A. Żywczewska, A. Szczuka (kl. 2ag), T. Czapiewska, K. Fac (kl. 3ag MS). Swoim śpiewem popołudnie urozmaiciły duety - A. Bojarowicz i A. Dzięcielska (kl. 1a), A. Kaźmierczak (kl. 1a) i P. Jarczok (kl. 1d) oraz D. Meler i S. Cieszko (kl. 1b). Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy!!! Podczas spotkania udało się "wyłowić" kilka talentów, które, mamy nadzieję, swoją obecnością uświetnią jeszcze niejedną szkolną imprezę. Za pomoc w przygotowaniu spotkania dziękujemy uczniom klasy 1b.