Olimpiada i konkurs językowy!!!
Opublikowano dnia 25-09-2007 o godz. 14:05
Opracowanie: DD

Uwaga licealiści! Wszystkich zainteresowanych językiem niemieckim, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę i dalej doskonalić swoje umiejętności językowe, a także połączyć przyjemne z pożytecznym, zapraszamy do wzięcia udziału w XXXI Olimpiadzie Języka Niemieckiego oraz ogólnopolskim konkursie na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika „Tag für Tag”. Etap szkolny XXXI Olimpiady Języka Niemieckiego, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Neofilologiczne, odbędzie się 16 listopada 2007 r. (zgłoszenia do dnia 15 października). II ogólnopolski konkurs językowy organizowany przez sieć szkół językowych GLOSSA, tym razem na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika „Tag für Tag”, trwa do końca grudnia 2007 r. i jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w konkursie zapraszamy i zachęcamy wszystkich licealistów, którzy ukończyli 16 rok życia i uczą się języka niemieckiego minimum od dwóch lat. Stopień znajomości języka jest dowolny i dlatego wielu z Was może z powodzeniem wziąć w nim udział! Organizatorzy przewidzieli także bardzo atrakcyjne nagrody! Zgłoszenia przyjmuje prof. Damian Dziatkowiak, do którego można się zgłaszać także po bardziej szczegółowe informacje dotyczące tak Olimpiady, jak i konkursu „Tag für Tag”. Zainteresowani mogą również zwrócić się do swojego nauczyciela języka niemieckiego. Zapraszamy i zachęcamy serdecznie!