Konkursy rozstrzygnięte !!
Opublikowano dnia 24-03-2010 o godz. 21:02
Opracowanie: AB

Komisja konkursowa w składzie: mec. Elżbieta Długołęcka, mgr Małgorzata Sikorska, mgr Anna Baszyńska i mgr Daniel Piotrowski ustaliła następujące wyniki: Konkurs „Wielcy walczący o prawa człowieka” I miejsce – Tomasz Bąk XV LO w Bydgoszczy, II miejsce – Aniela Potka ZSEA w Bydgoszczy, III miejsce – Katarzyna Karczewska XI LO w Bydgoszczy, Wyróżnienia: Joanna Mieszkowska I LO w Bydgoszczy i Arkadiusz Komorowski XI LO w Bydgoszczy. Konkurs „Prawa człowieka – prawa dziecka” I miejsce – Malwina Kruś Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy, II miejsce – Katarzyna Kowalewska Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy, III miejsce – Pamela Rusin Gimnazjum nr 6 w Bydgoszczy, Wyróżnienia: Aleksandra Krűger Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy i Żaklin Szczypiorska Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy. GRATULUJEMY LAUREATOM !! Organizatorzy uprzejmie informują, że uroczystość rozdania nagród odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 26 marca 2010 r. o godz. 15.00 w czytelni szkolnej Zespołu Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego przy ul. Berlinga 13 w Bydgoszczy. Wykład z tej okazji wygłosi Pani Agnieszka Chłopik – Koordynator Regionalny Amnesty International. Serdecznie zapraszamy!