PIELUSZKOMANIA\
Opublikowano dnia 19-03-2010 o godz. 12:20
Opracowanie: SL

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pieluszkomania", której celem jest zbieranie pieluszek dla małych dzieci ze szpitali i domów dziecka. Wasza pomoc jest niezbędna dla osiągnięcia założonego celu. Dlatego zapraszamy na warsztaty decoupage 24 III br. o godzinie 12:30 w sali 105. Każdy z Was będzie miał szansę stworzyć coś indywidualnego, co zostanie później wystawione na kiermaszu szkolnym. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zakupimy pieluszki. Dlaczego miałbyś to zrobić? * po pierwsze nic nie tracisz; * po drugie możesz spędzić czas w inny sposób niż zwykle; * po trzecie możesz się czegoś nauczyć i stworzyć coś niepowtarzalnego; * po czwarte możesz dać kawałek siebie dla innego człowieka. Co będzie Ci potrzebne? * nożyczki; * coś drewnianego, szklanego, metalowego; * papierowe serwetki z różnymi motywami. Przyjdź, spróbuj i pomóż małym dzieciom!!!