SIATKÓWKA
Opublikowano dnia 16-12-2009 o godz. 11:26
Opracowanie: JarTac

Uczniowie XV Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy zakończyli rozgrywki fazy grupowej Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Ponadgimnazjalnych. Spotkania grupowe rozpoczęły się 21 października, skończyły 02 grudnia 2009 r. Do zawodów zgłosiło się 22 drużyny z bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych, które zostały podzielone na trzy grupy po 7,7,8 drużyn. Nasza reprezentacja startowała w grupie trzeciej w której znalazło się osiem drużyn(według klasyfikacji końcowej):1. ZS Elektrycznych, 2. IX Liceum Ogólnokształcące, 3. XV Liceum Ogólnokształcące, 4. I Liceum Ogólnokształcące 5. V Liceum Ogólnokształcące, 6. ZS Mechanicznych, 7. II Liceum Ogólnokształcące, 8. ZS Elektronicznych. „Piętnastka” ostatecznie zajęła III miejsce w grupie i nie uzyskała awansu do fazy finałowej. Będzie kontynuować grę o miejsca 7-14. Skład reprezentacji: Kapitan- Mateusz Kuberski, Bielawski Łukasz, Gawęda Piotr, Kłoda Tomek, Kołaczyński Kamil, Mirończuk Paweł, Mikuś Łukasz, Senger Mateusz, Wyżlic Bartek. Trenerem i opiekunem sekcji siatkówki chłopców jest Jarosław Taczkowski.
Na zdjęciu drużyna XV LO po wygraniu meczu z I LO. WYNIKI ROZGRYWEK i TABELA  końcowa GR 3