Konkurs recytatorski …
Opublikowano dnia 10-06-2009 o godz. 04:54
Opracowanie: KD

Dnia 5 i 6 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski poświęcony twórczości K. K. Baczyńskiego: „Niebo złote Ci otworzę” W piątek zaprezentowali się uczniowie bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych. Zwyciężczynią okazała się Dominika Matuszak reprezentująca Pałac Młodzieży. Drugie miejsce przypadło Małgorzacie Kruś z VII Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie Marietcie Bielińskiej z Zespołu Szkół nr 7. Jury wyróżniło Kingę Prill z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 oraz Borysa Bebenowa z Zespołu Szkół Gastronomicznych. Następnego dnia swoje umiejętności prezentowali uczniowie szkół gimnazjalnych. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Dominice Prokurat, drugie Helenie Chamier – Gliszczyńskiej. Obie reprezentowały Gimnazjum nr 17. Trzecią nagrodę otrzymał Artur Kujawa z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5. Wyróżniono także Karolinę Krzechki oraz Kamilę Kulessę z Gimnazjum nr 17, Marcela Paprockiego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 oraz Izabelę Dobrzyńską z Gimnazjum nr 36. Zwycięzcom gratulujemy!