Co w szkole piszczy…
Opublikowano dnia 04-06-2022 o godz. 00:11
Opracowanie: Redakcja Fabryki Słowa

Tak, wiemy, że się stęskniliście:-), dlatego przechodzimy od razu do rzeczy:

Fabryka Słowa

chcę zaprosić Was, Drodzy Czytelnicy, do lektury kilku tekstów, które znajdziecie poniżej.
To wywiady z aż czterema nauczycielkami – dwie z nich uczą Was na co dzień j. polskiego i biologii, kolejna rozwiązuje uczniowskie problemy w sąsiadującej z nami Szkole Podstawowej nr 17, a ostatnia… uczy tańca! :)

Przyjemnej lektury!

"Już w dzieciństwie odgrywałam rolę nauczycielki". Z polonistką, wychowawczynią klasy 4a, opiekunką szkolnego wolontariatu, panią Joanną Piechowiak, rozmawiają Natalia Małas i  Agata Żuławska

"Relaks… na motorze". Czy praca z uczniami to trudny zawód czy może jednak daje przyjemność? M. in. na to pytanie odpowiedzą Karolina Bas, nauczycielka biologii w naszej szkole oraz w Szkole Podstawowej nr 17 oraz pedagog „Siedemnastki”, Dorota Sosnowska.

"Wywiad z trenerem". Agnieszka Sikorska - trener tańca w MDKu nr 5 w Bydgoszczy. Opracowanie: Marianna Koldun