Kochanej mamie
Koncert z okazji Dnia Matki
Opublikowano dnia 17-05-2022 o godz. 23:11
Opracowanie: Cichocka Aleksandra

Maj to miesiąc kojarzący się z z początkiem wiosny, pięknych dni i rozpoczęciem sezonu grillowego. Jednakże jest to także miesiąc, w którym obchodzi jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, a dokładnie Dzień Matki!

Choć pamięć o naszych rodzicielkach, wdzięczność i pomocy wyrażamy z pewnością każdego dnia, to w okolicy święta kobiet-matek zachęcamy do obdarzenia ich szczególnym zainteresowaniem. Z tego względu także my pragniemy podziękować im za trud włożony w wychowanie każdego za nas.

Wszystkie mamy, ich dzieci i bliskich 27 maja zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Przygotowanie artystyczne: prof. dr hab. Katarzyna Nowak-Stańczyk.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00 w Hangarze Kultury przy ulicy Piwnika-Ponurego 10.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

--------------------------------------
Zadanie realizowane w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego