Nasi uczniowie wystąpili w centrum handlowym Focus
Opublikowano dnia 04-04-2022 o godz. 01:00
Opracowanie: Krystyna Kunikowska

Dnia 02.04.2022r. w sobotę nasi uczniowie wystąpili w centrum handlowym Focus w ramach akcji flash mob. Uczennice Julia Olejnik (klasa 2b), Kinga Bucholc (klasa 3b) oraz Weronika Rutyna (klasa 3b) z pomocą chętnych uczniów z klas 1a, 2b i 3b wykonały utwór „Bo Świat to My.” Piosenka z niezwykle ważnym przesłaniem wspólnego zjednoczenia i pomocy innym bardzo przypadła do gustu licznej widowni zebranej w galerii, którzy z zaciekawieniem przysłuchiwali się naszym uczniom, a po występie nagrodzili ich brawami. Występ był również okazją do zaprezentowania naszej szkoły i zaproszenia na drzwi otwarte, które odbędą się 9 kwietnia. Dziewczyny oraz chłopacy z naszej szkoły wręczali balony oraz zaproszenia na ten dzień. Z chęcią też opowiadali i odpowiadali na wszystkie pytania zainteresowanych osób dotyczące naszej szkoły. Poniżej kilka zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia!