MotywAkcja
Opublikowano dnia 30-03-2022 o godz. 00:40
Opracowanie: Cichocka Aleksandra

Cześć i czołem!

Jesteśmy MotywAkcja i chcemy abyście razem z nami nabrali chęci do działania. Za zadanie obraliśmy sobie przedstawienie Wam kilku przydatnych wskazówek mówiących o tym, jak zmotywować się do nauki i nie tylko - znaleźć w sobie pokłady energii do pracy nad własnym sukcesem! Informacje znajdziecie na naszej stronie na Facebooku, a tym czasem...

04 kwietnia startujemy z 7-dniowym wyzwaniem motywacji. Cała akcja odbywać się będzie w wydarzeniu, które znajdziecie na stronie MotywAkcji na Facebooku (@motywakcjaxvlo)
Dołącz i wspólnie z nami wypracuj odpowiednie nawyki, dzięki którym łatwiej będzie Ci osiągnąć cele.

Naszym mottem na te 7 dni staje się hasło:
W zdrowym ciele, zdrowy duch!
Mamy nadzieję, że po tym wyzwaniu pozostanie ono z nami na bardzo długo!

7 dni, w ciągu których poznasz:
przykładowe ćwiczenia,
przepisy na śniadania,
sposoby relaksu, przydatne aplikacje,
nowe metody nauki.
Wszystko w jednym miejscu!

Każdego dnia będziemy wykonywać wspólne aktywności, które pomogą nam we wprowadzeniu w życie odpowiednich nawyków. Zachęcamy was także do dzielenia się swoimi postępami w komentarzach pod postami, które będziemy dla Was codziennie publikować na stronie wydarzenia.

Już niedługo pojawi się plan dnia!

Zachęcamy do udziału!

Do akcji!