Prawdziwe artystyczne perełki…
Opublikowano dnia 15-12-2021 o godz. 20:49
Opracowanie: Laskowski Michał

… wyszły „spod ręki” naszych uczniów z klas humanistyczno – teatralnych (2b i 3b). Pod czujnym okiem profesjonalistów z fundacji SZTUKA – TERIA (p. Katarzyny Małkiewicz, p. Macieja Matowskiego oraz p. Radosława Stolińskiego) odbyli w październiku i w listopadzie trzydziestogodzinne warsztaty fotograficzno – filmowe. 
Nie tylko nauczyli się podstaw rzemiosła, nie tylko fotografowali i nakręcili filmik trzymający w napięciu niczym dobry thriller :-), ale również nawiązali świetny kontakt z prowadzącymi i zapragnęli… kolejnych warsztatów. Kto wie, co pokaże przyszłość… Póki co zapraszamy do obejrzenia owoców ich pracy – zarówno w wersji wirtualnej, jak i stacjonarnej. 
Wystawa zdjęć naszych uczniów znajduje się na drugim piętrze! 

Poniżej zaś linki do albumu oraz filmu.

Album fotografii wykonanych przez uczniów XV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jeremiego Przybory podczas warsztatów FOTOPLASTYKON.
Projekt dofinansowano ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu „Kooperacje – Fordon 2021"

F O T O P L A S T Y K O N /11.2021 by sztuka-teria - Issuu 

Film zrealizowany przy okazji prowadzenia warsztatów fotograficznych FOTOPLATYKON, dofinansowanych ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu „Kooperacje – Fordon 2021"

Plakat FOTOPLASTYKON

<<< WSTECZ