Zaduszki bluesowo-rockowe w Hangarze Kultury
Opublikowano dnia 13-10-2021 o godz. 01:23
Opracowanie: Monika Jarzyna

Z okazji Zaduszek, już po raz trzeci, będą mieli Państwo możliwość spędzić wieczór w bluesowo-rockowym klimacie piosenek inowrocławskiego zespołu STARA SZKOŁA, który w zeszłym roku obchodził swoje 10-lecie! Właśnie ukazała się druga płyta zespołu pt. „Koncert” z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa i Michała Kielaka. Płyta jest zapisem jubileuszowego koncertu, który odbył się w lutym 2020 roku.

Zespół o sobie:
Zespół Stara Szkoła istnieje od 2010 roku. Utworzyła go przyjacielska grupa facetów, wtedy po 50-tce, dla większości to pierwszy muzyczny zespół. Panowie grają własne kompozycje, których ważnym aspektem są niebanalne, budzące refleksje, autorskie teksty. Trudno określić styl tej muzyki balansujący pomiędzy blues – rockowymi, a w przypadku płyty „Coraz bliżej”, rock – bluesowymi brzmieniami. Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki jak i tego co widzimy na scenie.
Stara Szkoła gra w składzie: Iwona Gulczyńska – skrzypce; Tomek Kuczma – wokal, gitara; Sławek Kuczma – bas; Dziniu Monasterski – perkusjal; Heniu Chyła – instrumenty perkusyjne.

Po wszystkie informacje zapraszamy na bieżąco na stronę wydarzenia na Facebooku Hangaru Kultury

05 listopada 2021r.
Start godz. 19:00

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne na stronie HANGARU KULTURY.