Konkurs fotograficzny NASZ NOWY FORDON
Opublikowano dnia 13-05-2021 o godz. 20:50
Opracowanie: Aleksandra Cichocka

W przestrzeni Nowego Fordonu bez wątpienia jest wiele ciekawych miejsc, chętnie uczęszczanych przez wielu mieszkańców. Są także zakątki, o których wiedzą tylko nieliczny. Chcemy, aby pokazali nam Państwo te miejsca okiem własnego obiektywu!

Wraz z Rada Osiedla Nowy Fordon chcielibyśmy zaprosić Państwa do konkursu fotograficznego zatytułowanego NASZ NOWY FORDON.

Celem konkursu jest przede wszystkim budzenie zainteresowań przestrzenią, w której żyjemy, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wykonanie fotografii pokazujących piękne, interesujące lub intrygujące miejsca w bydgoskiej dzielnicy Nowy Fordon.

Prace, poza oceną komisji konkursowej, podlegać będą ocenie także przez publiczność. Głosowanie konkursowe odbędzie się na naszej stronie facebookowej. To nie wszystko! Prace Laureatów Konkursu oraz inne wyróżnione przez komisję konkursową zdjęcia znajdą się na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się oczywiście w HANGARZE KULTURY.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie: http://hangarkultury.liceumxv.edu.pl/2021/02/23/nasz-nowy-fordon-konkurs-fotograficzny/?fbclid=IwAR0bT4REYnPGGqKIiM0f2EkZ_k16n-OmD4FfoflVOA7lPw2-rP40WzM1piA

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Obiektywy w dłoń!

<<< WSTECZ