WAŻNE! Informacja dla rodziców/opiekunów dotycząca Covid-19
Opublikowano dnia 31-08-2020 o godz. 13:07
Opracowanie: Dyrekcja

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa dzieci, Dyrekcja Szkoły informuje, iż zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji do szkoły mogą uczęszczać wyłącznie uczniowie bez objawów sugerujących infekcję dróg oddechowych a także w sytuacji, gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Ponadto uczniowie są przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają obowiązujących przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.

Na terenie szkoły, w miejscach wspólnych takich jak korytarze, toalety, szatnia – uczniowie i pracownicy mają obowiązek zakrywać usta/nos maseczką lub przyłbicą.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami:

DEKLARACJE RODZICA.pdf

Procedura dotyczaca bezpieczeństwa podczas zajć dydaktycznych.pdf

Procedura odbioru dziecka ze szkoły.pdf

Procedura korzystania z hali sportowej.pdf

Procedura funkcjonowania biblioteki w Szkole.pdf

Procedura pobytu ucznia w szkole.pdf

Procedura pobytu dziecka w świetlicy.pdf

Procedura przygotowywania i wydawania posiłków.pdf

Procedura szybkiego powiadamiania rodziców.pdf

Procedura dotdycząca dezynfekcji powierzchni i toalet.pdf