Gala Sportu 2019 za nami
Opublikowano dnia 04-03-2020 o godz. 01:03
Opracowanie: RM

W czwartek 27 lutego odbyła się w naszej szkole doroczna GALA SPORTU, która była podsumowaniem 2019 roku. W obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i trenerów, powitaliśmy nowych zawodników i uhonorowaliśmy osiągnięcia sportowe minionego sezonu. Najmłodszym sportowcom przyznawane były Jumpiki; starszym – Jumpy, Championy oraz najważniejsze - Super Championy, które trafiły do rąk: Wiktorii SobiechZuzanny MrozińskiejMarianny Rydyńskiej Kingi Paradowskiej. Galę uświetniły występy wokalne uczennic naszej Szkoły: Agaty Mendlik i Antoniny Fortuny, bawił nas i czarował iluzjonista Nikodem, podziwialiśmy siłę i sprawność grupy „Project Society” zajmującej się kalisteniką. Była też loteria, na której uczniowie mogli wylosować ufundowane przez sponsorów upominki.

Sportowcom i trenerom gratujemy i życzymy wielu sukcesów w 2020 roku!