STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
Opublikowano dnia 12-11-2008 o godz. 09:29
Opracowanie: DK

We wtorek, 4 listopada, w Urzędzie Wojewódzkim spotkali się najzdolniejsi uczniowie województwa kujawsko pomorskiego. Wszyscy mieli powody do dumy, jako że z rąk wicewojewody odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych osiągających najlepsze wyniki w nauce. XV Liceum Ogólnokształcące reprezentowała Marta Musztyfaga z klasy IIIa o profilu biologiczno - chemicznym. W ubiegłym roku szkolnym Marta uzyskała najwyższą w szkole, imponującą średnią ocen: 5,5, była przy tym laureatką rejonowego etapu Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia oraz wojewódzkiego konkursu Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości.
Marta została stypendystką Prezesa Rady Ministrów już po raz drugi. Po maturze zamierza studiować farmację bądź analitykę medyczną.