Bydgoskie Zawody Pierwszej Pomocy dla szkół podstawowych
Opublikowano dnia 08-01-2020 o godz. 21:01
Opracowanie: MC

To był dzień pełen wrażeń! 13 grudnia w XV LO odbyły się Bydgoskie Zawody Pierwszej Pomocy dla szkół podstawowych.

W ramach realizacji projektu Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy i promowanego w nim zadania 2.5.4.4 „Utworzenie szkolnych grup pierwszej pomocy - wspieranie innowacji w realizacji edukacji dla bezpieczeństwa", I LO Bydgoszcz, II LO im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, XXI LO, Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 w Bydgoszczy oraz XV LO z OMS przygotowały zawody pierwszej pomocy dla młodszych koleżanek i kolegów ze szkół podstawowych nr 9, 12, 13, 17, 25, 65 i 67 w Bydgoszczy.

Pragniemy poinformować, że pierwszej pomocy najlepiej udziela szkoła nr 67! Wszystkim organizatorom i uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami już niedługo.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.