Zawody pływackie w Inowrocławiu
Opublikowano dnia 22-10-2019 o godz. 20:36
Opracowanie: RM

19 października odbyły się XXIII Mistrzostwa Inowrocławia pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Brejzy. 43 osobowa ekipa pływaków z naszej Szkoły wywalczyła 68 medali!

Medale wywalczyli: Wiktoria Kocikowska, Mikołaj Mroziński, Marianna Rydyńska, Martyna Sienkiewicz, Bartosz Sonakowski, Alicja Sędłak, Karol Trojan – dwa złote, Piotr Gilewski, Julia Jacuk, Pola Karolczak, Rozalia Kwiatkowska, Dominika Ronkiewicz, Igor Szymański – złoty, srebrny, Karol Bania, Natalia Hermanowska, Jarosław Knopp, Kacper Rostkowski – złoty, brązowy, Szymon Gruba, Julia Kalkowska – złoty, Julia Gus, Adriana Kulczyńska – dwa srebrne, Marcelina Moritz, Nadia Studzińska, Wiktor Zasada – srebrny, brązowy, Kamil Dąbrowski, Julia Libuszewska, Sebastian Miniszewski, Dominika Sadowska, Lena Warczak, Emilia Woroniecka – srebrny, Julia Brucka, Błażej Sroka – dwa brązowe, Wiktoria Jaworska, Wiktoria Lewandowska, Melissa Orum – brązowy.

Wysokie miejsca, bijąc swoje rekordy życiowe, zajmowali: Stanisław Janeczek, Weronika Koźmińska, Pola Lutkowska, Julia Matjakowska, Zuzanna Piotrowska, Mateusz Rusinek, Lena Tubaja, Maksymilian Wamka.

Medale wywalczyły sztafety 4x50m dow:

złoty: Julia Gus, Dominika Ronkiewicz, Alicja Sędłak, Julia Libuszewska,

srebrny: Marianna Rydyńska, Julia Kalkowska, Dominika Sadowska, Wiktoria Jaworska,

srebrny: Jarosław Knopp, Piotr Gilewski, Sebastian Miniszewski, Stanisław Janeczek,

brązowy: Martyna Sinkiewicz, Emilia Woroniecka, Melissa Orum, Adriana Kulczyńska,

brązowy: Igor Szymański, Karol Bania, Szymon Gruba, Błażej Sroka.

Trenerzy: Bartosz Ronkiewicz, Tomasz Iwanowski.

Gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII.