Opublikowano dnia 06-10-2019 o godz. 22:17
Opracowanie: AT

15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia na całym świecie organizuje się wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.  W naszej szkole uczniowie klas I-VI poznali historię małej Vashti, bohaterki książki pt.„Kropka” Petera H. Reynoldsa(tytuł oryginału „The Dot”). Na pamiątkę jej pierwszej kropki na lekcjach plastyki powstawały kolorowe kropkowe prace, które można było potem zobaczyć w szkolnej galerii. Na długich przerwach uczniowie grali w twistera i zawieszali swoje kropki na drzewie talentów. Kropka była też ulubionym motywem ubioru dzieci.To był wspaniały i niezapomniany dzień!

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.