Spotkanie z twórczością Stanisława Moniuszki
Opublikowano dnia 09-06-2019 o godz. 00:47
Opracowanie: Monika Jarzyna

Za nami kolejne audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej. W miniony wtorek (28.05.2019 r.) w naszej sali widowiskowej wybrzmiały dzieła twórcy opery narodowej i Śpiewnika domowego. Tematyka audycji nie była przypadkowa, gdyż w maju Stanisław Moniuszko przyszedł na świat, a Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki w 200. rocznicę urodzin tego wielkiego kompozytora.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na kolejną, ostatnią w tym roku szkolnym, audycję muzyczną  - we wtorek 18 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 i 11:00, tym razem pod hasłem:  Z muzyką dookoła świata.

Czerwcowy koncert bogaty będzie w zróżnicowane rytmy, ciekawe melodie i oryginalne brzmienia. Sezon artystyczny zakończymy przy muzyce z różnych krajów, a nawet kontynentów. Zabrzmią kompozycje najbardziej znane i lubiane przez publiczność.

W sposób szczególny zapraszamy wszystkich Seniorów na specjalnie dla nich przygotowaną audycję o godz. 12:00.  Rezerwacja miejsc: tel. (52) 343 66 67 wew. 224.