Zaproszenie: Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych
Opublikowano dnia 24-09-2018 o godz. 19:45
Opracowanie: Barbara Zglinicka-Jagos

W dniu 28 września 2018 r. odbędą się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych.

Program: 12.45 - Zbiórka uczestników w szkole przed pokojem wf, przejście z nauczycielami na miejsce startu. 13.30 - Bieg dziewcząt na dystansie 600 metrów. 13.40 - Bieg chłopców na dystansie 800 metrów. 13.50 - Bieg dziewcząt na dystansie 800 metrów. 14.00 - Bieg chłopców na dystansie1000 metrów 14.15 - Rozdanie dyplomów dla 1-szych trzech osób w danej kategorii.  - Powrót do szkoły.

• Zgłoszenia pisemne proszę składać w gabinecie wf do dnia 27 września 2018 r. z podpisem wychowawcy klasy. • Każdy uczestnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie (bilans u pielęgniarki) i pozwolenie rodziców na start w zawodach szkolnych.

Zachęcamy do udziału w biegu  nauczycieli naszej szkoły - zgłoszenia przyjmuje dyrektor Marek Gołembiewski.

SMACZKU RYWALIZACJI DODA UDZIAŁ W BIEGU DYREKTORA DO SPRAW SPORTU MARKA GOŁEMBIEWSKIEGO. DYREKTOR  UFUNDOWAŁ SPECJALNĄ NAGRODĘ DLA UCZNIA, KTÓRY POKONA GO W BIEGU PRZEŁAJOWYM.                                                                                     ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

BARBARA ZGLINICKA - JAGOS