Nasi uczniowie nagrodzeni w konkursie literackim i fotograficznym
Opublikowano dnia 01-06-2018 o godz. 22:49
Opracowanie: LM

Aż czwórce naszych uczennic udało się zdobyć nagrody w XII już edycji konkursu “Żyj, nie ulegaj, walcz”, organizowanego przez VII Liceum Ogólnokształcące. W kategorii literackiej wyróżnienie otrzymała Ida Kosmeja (1b), III miejsce zdobyła Dominika Wiśniewska (1b), zaś Maria Cieszyńska II miejsce. W kategorii fotograficznej natomiast III miejsce zajęła Justyna Zawadzka (1a).  Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży na różnorodne formy spędzania czasu wolnego bez alkoholu i narkotyków oraz na możliwości wykazania się aktywnością w czasie wolnym. Idea konkursu zawiera się w trzech hasłach: ŻYJ – radośnie w zgodzie z sobą i innymi, stawiaj sobie cele, bądź kreatywny. NIE ULEGAJ – zniechęceniu, nudzie, używkom od papierosów, alkoholu, narkotyków po internet. WALCZ – z obojętnością, brakiem tolerancji, przemocą, z wszelkimi formami zniewolenia i uzależnień. Uroczysta gala miała miejsce w auli Copernicanum. Po części oficjalnej nasi uczniowie uczestniczyli w warsztacie o odkrywaniu w sobie zasobów i wartości.     Dziewczętom serdecznie gratulujemy zdobytych miejsc!

Zapraszamy do GALERII zdjęć.