Zaproszenie na „Bydgoszcz Cup”
Opublikowano dnia 07-05-2018 o godz. 20:18
Opracowanie: RM

Już 29 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka odbędzie się 18. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny „Bydgoszcz Cup”.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do czynnego udziału w imprezie!

Na stadionie Zawiszy oklaskiwać będziemy pojedynki Pawła Wojciechowskiego Piotrem Liskiem (skok o tyczce), Sofii Ennaoui Angeliką Cichocką (800m), Pauliny Guby Anitą Marton (pchnięcie kulą), dopingować będziemy Halowych Mistrzów Świata (Jakuba Krzewinę, Rafała Omelko, Karola Zalewskiego, Łukasza Krawczuka), reprezentantkę BKS Bydgoszcz Igę BaumgartJustynę Święty-ErseticPatrycję Wyciszkiewicz, Małgorzatę Hołub-Kowalik oraz wielu innych światowej klasy zawodników i zawodniczki.

Będzie to osiemnasta edycja „Bydgoszcz Cup”, więc z tej okazji przygotowaliśmy darmowe zaproszenia dla uczniów szkół oraz rodziców/opiekunów/rodzin.

Dla dzieci dostępne będzie miasteczko lekkoatletyczne, w którym to będą mogli aktywnie spędzić czas przed mityngiem lekkoatletycznym.

Zaproszenie takiej treści kieruje do nas pan Mateusz Bosiacki z Komitetu Organizacyjnego XVIII Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego Bydgoszcz Cup 2018

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki

O chęci uczestniczenia w tej imprezie prosimy informować nauczycieli wf do 18 maja.