Znowu stanęliśmy w szranki językowe
Opublikowano dnia 07-05-2018 o godz. 19:22
Opracowanie: K. Zaporska, K. Wiśniewska

W ostatnim tygodniu kwietnia w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu języka niemieckiego pt. „Międzyszkolne szranki językowe”.  W tym roku do konkursu oprócz gimnazjalistów zaprosiliśmy równie uczniów klas siódmych. Chęć udziału w zabawie zgłosiło siedem zespołów z trzech bydgoskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 7a, 2ag oraz 2agMS. Zespół naszych uczniów w składzie: Gotowska Jagoda, Jabłoński Natan i Wrzesińska Wiktoria zajął zaszczytne pierwsze miejsce.  Drugie miejsce przypadło w udziale zespołowi z gimnazjum nr 5 (Bryl Aleksandra, Kawalec Kasia, Sobiecka Wiktoria). Zaś trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy siódmej z SP 28 (Wawrzyniak Marcel, Malinowska Oliwia, Jarek Zosia). Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.