Gala City Trail Junior
Opublikowano dnia 15-04-2018 o godz. 20:17
Opracowanie: RM

Uroczyste podsumowanie cyklu biegów City Trail Junior odbyło się 11 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. Każdy, kto ukończył cztery z sześciu biegów otrzymał pamiątkowy medal, a troje najszybszych w swoich kategoriach wiekowych – nagrody. W biegach kategorii Junior zostało sklasyfikowanych 272 dzieci!

Na podium stanęło dwoje uczniów naszej Szkoły: Julia Koralewska (kl. III a 53 Gimn.) zajęła pierwsze miejsce, a Sebastian Kowalczyk (kl. IV a SP 44 MS) – trzecie w swojej kategorii. Wysokie miejsca zajęli najmłodsi biegacze: Kajetan Szymańczak – czwarte, Igor Kowalczyk – piąte, a Marcin Klonowski (wszyscy kl. Ia SP 44 MS) - ósme. Cykl biegów z medalami ukończyli również: Wiktoria Błaszczykowska i Weronika Wilczyńska z kl. IVa oraz Mateusz Poliwodziński i Kacper Kapela z kl. IVb.