Dzień św. Patryka w naszej szkole
Opublikowano dnia 25-03-2018 o godz. 17:58
Opracowanie: IW

W ubiegły poniedziałek obchodziliśmy Dzień św. Patryka w naszej szkole. Z tej okazji na I piętrze w strefie „Zielono mi”  prof. Andrzej Nejman uczył podstawowego kroku tańca irlandzkiego.  Ogłosiliśmy również wyniki konkursów związanych z tym świętem.  A oto zwycięzcy w konkursie na najciekawszy plakat związany z obchodami Dnia św. Patryka: I miejsce –Stanisław Kotlęga kl. 4b II miejsce – Martyna Walicka, Antonina Lewandowska kl. 4a III miejsce – Aleksander Okoński, Kacper Kapela, Kamil Krawczyk kl. 4b W konkursie na najpiękniejszy portret skrzata Lepreuchana zwyciężyli: I miejsce – Michalina Nowacka kl. 4a II miejsce – Antonina Lewandowska kl. 4a III miejsce – Borys Wielgosz kl. 4a „Najbardziej zieloną klasą” czyli tą, która założyła najwięcej zielonych elementów stroju, została klasa 4a. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!