Debata „Bezpieczeństwo w sieci”
Opublikowano dnia 09-03-2018 o godz. 23:34
Opracowanie: pedagog

Czy jeden uczeń jest w stanie udźwignąć życie prywatne, naukę w szkole, zajęcia dodatkowe, odpoczynek i jeszcze do tego zaangażować się w inicjatywę społeczną? Im się udało. Uczniowie klasy III Gimnazjum nr 53 pod okiem wychowawczyni Agnieszki Wiśniewskiej i pedagoga szkolnego Sylwii Lewandowskiej włączyli się w inicjatywę Polskiego Centrum Programu Safer Internet. Ciężko pracowali nad własnymi, autorskimi projektami filmowymi, wcielając się w rolę reżyserów, aktorów, montażystów i dźwiękowców. Zrealizowane produkcje stały się punktem wyjścia do zorganizowania debaty uczniowskiej na temat zagrożeń internetowych. Do dyskusji na ten temat zaprosili uczniów klasy IV a i IV b SP 44 MS przekazując im bezcenne spostrzeżenia, wiedzę i doświadczenia. Poniżej możecie obejrzeć jeden z filmików Oliwera, Bartka i Marcina.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z debaty.