Targi Edukacyjne w Gimnazjum Sportowym nr 1 w Bydgoszczy
Opublikowano dnia 28-01-2018 o godz. 17:05
Opracowanie: IT

22.01.2018r odbyły się Targi Edukacyjne w Gimnazjum Sportowym nr 1 w Bydgoszczy. Grupka naszych uczniów, wraz z panią profesor Iwoną Łukaszewicz, opowiadała o zaletach XV LO. Uczniowie drugich i trzecich  klas gimnazjum chętnie słuchali co ciekawego mamy do powiedzenia i z zainteresowaniem oglądali  filmik, pt. ,, Manekin". Pokazaliśmy go aby uczniowie nie tylko słyszeli co opowiadamy o XV LO , ale  również żeby zobaczyli jak u nas jest. Filmik jest łatwo dostępny możemy go znaleźć na stronie szkoły. Chętnym rozdawaliśmy ulotki, opowiadając o profilach, które interesowały dane osoby. Dziewczyny z kółka pierwszej pomocy pokazywały jak należy bandażować rękę oraz głowę. Jeden z naszych uczniów zdecydował się aby  dziewczyny opatrzyły  mu głowę,  mogły zatem  pochwalić się  umiejętnościami, których się nauczyły pod pilnym okiem profesora Sławomira Maciąga. Mamy nadzieję, że przyciągniemy nowych wspaniałych uczniów do naszego liceum!

Tekst: Dominika Wiśniewska, zdjęcia: Oliwia Woźniak

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.