Dziecięcy Turniej Taekwondo w ZS nr 5 MS
Opublikowano dnia 12-12-2017 o godz. 10:10
Opracowanie: DG

10 grudnia w Sali sportowej ZS Nr 5 MS odbył się IV Zimowy Turniej Taekwondo Olimpijskiego Dzieci. Organizatorem był MUKS Piętnastka i MDK Nr 5. W turnieju wystartowało 60 dzieci trenujących w barwach MUKS Piętnastka, podopiecznych trenerów: Dariusza Głowacza, Daniela Ziemińskiego, Katarzyny Lis i Pauliny Żakowskiej. Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom za pomoc przy organizacji turnieju; rodzicom: Pani Patrycji Thim, Pani Agnieszce Padzikowskiej, Panu Tomaszowi Trzebuniakowi, Panu Marcinowi Stadnik, Panu Sebastianowi Kubskiemu, Panu Sławomirowi Przybyłowskiemu, Państwu Beacie i Zbigniewowi Sikorskim, Pani Ewelinie Poral oraz grupie zawodników z klas sportowych. foto: archiwum D. Głowacz.