Dzień języków obcych w świątecznym nastroju
Opublikowano dnia 01-12-2017 o godz. 09:24
Opracowanie: ZK

6 grudnia organizujemy Dzień języków obcych w świątecznym nastroju, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w następujących konkursach z języka niemieckiego i angielskiego: Wykonaj, zaprojektuj, przetłumacz lub napisz: • Adventskranz – wieniec adwentowy,  • Adventskalender - kalendarz adwentowy,  • Tłumaczenie wiersza z języka niemieckiego na język polski • A Christmas card -  kartka świąteczna z życzeniami w języku angielskim,  • A Letter to Santa Claus - list do św. Mikołaja w języku angielskim. Prace należy kierować do p. Kamili Wiśniewskiej, p. Katarzyny Zaporskiej, pani Izabeli Włodarczyk lub p. Małgorzaty Kowalskiej do 4 grudnia do godz. 11:45.

Grafika pochodzi ze strony: https://pngtree.com/freepng/santa-claus_1763509.html

6 grudnia w Dniu języków obcych w świątecznym nastroju na długiej przerwie, na I piętrze przed pokojem nauczycielskim  • nastąpi rozstrzygnięcie konkursów, wspólne redagowanie życzeń świątecznych w języku obcym  a także mikołajkowe karaoke czyli śpiewanie piosenek świątecznych w wybranym języku obcym. • odbędzie się kiermasz słodkich wypieków, których sprzedaż zasili szkolną akcję SZACH Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają nagrody. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku, wszyscy będą świetnie się bawili! Musicie tam być z nami