To miejsce dla Ciebie
Opublikowano dnia 12-09-2017 o godz. 08:29
Opracowanie: LM

Być może codziennie widzisz w telewizji reporterów, prezenterów, których praca bardzo Ci się podoba. W Internecie czytasz teksty znanych dziennikarzy, komentatorów i myślisz: A może i ja spróbuję…?. Oglądasz świetne zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotoreporterów. Może w skrytości marzysz, że kiedyś będziesz jedną / jednym z nich?…  Jeśli tak jest, zacznij już teraz spełniać swoje marzenia i zostań szkolnym dziennikarzem!   KOŁO DZIENNIKARSKIE „FABRYKA SŁOWA” to miejsce dla każdego gimnazjalisty i licealisty, który nie żyje tylko szkolnymi obowiązkami. Tu odkryjesz i rozwiniesz swoje różne pasje!  Pierwsze organizacyjne spotkanie obecnych i przyszłych redaktorów w najbliższą środę, 13. września o 12.30 w sali 206.  Serdecznie Cię zapraszam! Michał Laskowski.

Na zdjęciu: Uczniowie z Dąbrowy Chełmińskiej, którzy odwiedzili wraz z „Fabryką Słowa” radio PIK. Marzec 2017.