VI Nocny Maraton Maturalny
Opublikowano dnia 02-04-2017 o godz. 19:45
Opracowanie: KM

Nauka w szkole? To oczywiste. Nauka nocą? Nic dziwnego. Nauka nocą w szkole? Dlaczego nie? Taki właśnie nietypowy sposób powtarzania zagadnień przed zbliżającymi się egzaminami wybrali   uczniowie klas trzecich XV LO i XX LO Mistrzostwa Sportowego, którzy wzięli udział w VI Maratonie Maturalnym. W nocy z piątku na sobotę (24 / 25 marca), przez ponad sześć godzin, zmagali się z arkuszami egzaminacyjnymi z języka angielskiego, matematyki oraz biologii. Mieli również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim poprzez realizację zadań obowiązujących podczas ustnej części egzaminu. Pomocą służyli pani prof.  Mariola Kutyła, pan prof. Jacek Jurkiewicz oraz pan prof. Andrzej Nejman (język angielski), pani prof. Marcelina Górska (matematyka) oraz pani prof. Katarzyna Kachel (biologia).  Nocny Maraton Maturalny zakończył się seansem filmowym w sali kina Jeremi. Wszystkim uczestnikom VI Nocnego Maratonu Maturalnego dziękujemy za miłą atmosferę i efektywnie wykorzystany czas.  Podziękowania składamy również panu prof. Dariuszowi Kostrzewie, bez którego emisja filmu w szkolnym kinie o tak nietypowej porze byłaby niemożliwa. Organizatorzy: prof. Mariola Kutyła, prof. Jacek Jurkiewicz.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.