„Bądź piękna nie tylko od święta”
Opublikowano dnia 16-03-2017 o godz. 19:53
Opracowanie: BU

W piątek 10 marca 2017 r. z okazji Dnia Kobiet odbyły się warsztaty „Bądź piękna nie tylko od święta”. Dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyły w prowadzonym przez panią Katarzynę Kachel wykładzie dotyczącym składu kosmetyków w oparciu o nowe technologie. Pod czujnym okiem pani Agnieszki Wiśniewskiej i pani Iwony Łukaszewicz można było stworzyć aromatyczny peeling do ciała i pachnące kule do kąpieli. Piękne mydełka o fantazyjnych kształtach to z kolei zasługa nieocenionej pani Lucyny Mikulskiej. Uczestniczki po niesamowitym świecie fitness w języku angielskim prowadziła pani Małgorzata Kowalska. Gościem specjalnym była absolwentka naszej szkoły pani Klaudia Olejniczak, studentka dietetyki, która zajęła się analizą masy ciała zainteresowanych pań. Nie zabrakło zdrowych przekąsek w trakcie warsztatów, a przed seansem w kinie Jeremi, o który zatroszczył się pan Dariusz Kostrzewa, delektowano się pyszną pizzą! Humory dopisywały!

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.