Dzień Języków Obcych w świątecznym nastroju
Opublikowano dnia 24-12-2016 o godz. 09:59
Opracowanie: IW

20 grudnia w naszej szkole mogliśmy poczuć naprawdę świąteczną atmosferę. Od samego rana rozbrzmiewały świąteczne piosenki, ogłaszano różne konkursy. Pisaliśmy życzenia w dowolnym języku na naszej wspólnej, świątecznej karcie. Na dużej przerwie śpiewaliśmy  karaoke w różnych językach. Pojawił się nawet Santa Claus, który znakomicie poprowadził konferansjerkę. W tej roli wystąpił Krystian Bilski z klasy 3c. Oprócz tego, na naszym szkolnym jarmarku mieliśmy okazję kupić przeróżne smakołyki. A oto zwycięzcy poszczególnych konkursów: Konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy: I miejsce - Laura Marony z klasy 2a XV LO II miejsce – Oliwia Pawlak i Julia Lewandowska z klasy 2aG 53 III miejsce – Zuzanna Mrozińska z klasy 2aG 54 Konkurs na najlepsze tłumaczenie wiersza Gustava Falke ”Es schneit”: I miejsce Eliza Kluzińska z klasy 2aG 53 II miejsce – Emilia Jóźwicka 1aMS III miejsce – Michał Nowak – klasa 2c Konkurs na najciekawszy list do Świętego Mikołaja po angielsku: I miejsce – Jakub Olszewski z klasy IaG 54 II miejsce – Agata Marsjańska z klasy 1aG 54 III miejsce – Zuzanna Frysiak z klasy 1aG 54 Wyróżnienie dla grupy pływaków z klasy IIIaG 54 Zwycięzcy pozostałych konkursów świątecznych: Aleksandra Kipczak – 2c, Jakub Cykowiak – 1aG 53, Oliwia Betyn i Agata Gęsicka. Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.