Piętnastka jak zawsze gościnna
Opublikowano dnia 22-11-2016 o godz. 23:38
Opracowanie: Zespół ds. promocji

W dniach 16-17 listopada br. już kolejny raz gościli w naszej szkole uczniowie i opiekunowie gimnazjum z Dąbrowy Chełmińskiej. Obejrzeli najpierw w kinie „Kamienie na szaniec”, by następnie udać się do laboratorium pani prof. Lucyny Mikulskiej, w którym mogli przygotować mydełka. W tym samym czasie inna grupa pod okiem pani prof. Małgorzaty Sikorskiej oraz pana prof. Michała Laskowskiego mogła posłuchać o działaniach naszych humanistów z drugiej i trzeciej klasy takich jak poczet sztandarowy, Młodzieżowa Rada Miasta, Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu czy koło dziennikarskie. Nasi goście obejrzeli też zdjęcia i filmy z wycieczki do Krakowa. Na koniec każdy z gimnazjalistów dostał w prezencie od szkolnych redaktorów notesy z logo „Fabryki Słowa”.   Nasi goście skorzystali również z stołówki, gdzie panie przygotowały smaczny obiad. Pełni zadowolenia wrócili do swojej szkoły. Kolejne spotkanie z gimnazjalistami z Dąbrowy Chełmińskiej już na wiosnę. Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za dotychczasowe wizyty.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.