Wreszcie jest!
Opublikowano dnia 06-11-2016 o godz. 20:16
Opracowanie: LM

Ci spośród Was, którzy chodzą do klas pierwszych, być może jeszcze tego nie wiedzą – w naszej szkole wydawana jest gazeta Fabryka Słowa:-)! Mało tego, w najbliższy wtorek, 8 listopada o 12.25 przed pokojem nauczycielskim, redaktorzy będą sprzedawali pierwszy numer pisma w tym roku szkolnym!  Znajdziecie w nim m.in. wywiady z aktorem i dziennikarzem znanymi z telewizji, a także rozmowę z panią profesor… (na razie nie zdradzimy, z jaką). Ponadto dowiecie się, kto do pracy dojeżdżał… traktorem, gdzie polała się krew (!) oraz jak było na wycieczce w Krakowie. Kto spragniony dobrej książki czy świetnego filmu na jesienną pluchę też znajdzie coś dla siebie.  To jeszcze nie wszystko! W każdym numerze Fabryki specjalny dodatek dla miłośników historii – Manufaktura, a w niektórych egzemplarzach… kupon na niepytanie. To wszystko do zdobycia w najbliższy wtorek. Wypatruj szkolnych dziennikarzy w firmowych koszulkach:-) Przygotuj złotówkę, a siebie na pasjonującą lekturę!

Co się działo w tym Krakowie… :-) Chcesz wiedzieć więcej, zdobądź Fabrykę.