Wypożyczanie podręczników
Opublikowano dnia 06-09-2016 o godz. 17:52
Opracowanie: pedagog

Wypożyczanie podręczników w ramach programu „BYDGOSKA RODZINA 3+”

Przypominam, że w roku szkolnym 2016/2017 aktualny jest program ”Bydgoska Rodzina 3+”, w ramach którego rodzice dzieci posiadający kartę „Bydgoska Rodzina 3+” będą mogli wypożyczyć nieodpłatnie z biblioteki szkolnej podręczniki potrzebne na rok szkolny 2016/2017. W tym celu, podobnie jak w ubiegłym roku, rodzice zgłaszają na piśmie do Dyrektora szkoły wniosek o wypożyczenie podręczników z biblioteki szkolnej, podają listę potrzebnych podręczników (załącznik 1) oraz dokumentują (kserokopia karty), że są posiadaczami karty „Bydgoska Rodzina 3+”. Program nie obejmuje uczniów uprawnionych do skorzystania z Rządowego programu "Wyprawka szkolna". Dokumenty należy składać u pedagoga do dnia 7 września br.