Plebiscyt na sportowca roku
Opublikowano dnia 12-06-2008 o godz. 15:56
Opracowanie: MG

Regulamin: 1. Kandydatów z klas pierwszych i drugich typują trenerzy poszczególnych dyscyplin 2. Każda kandydatura musi być uzasadniona na piśmie z podaniem osiągnięć sportowych w bieżącym roku szkolnym. 3. Lista kandydatów będzie prezentowana w radiowęźle oraz w Internecie. 4. Głosowanie odbędzie się 18 czerwca. Zasady głosowania: - prawo głosu mają wszyscy uczniowie i nauczyciele szkoły, - każdy głosujący typuje jednego kandydata z Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego i jednego z XX LO Mistrzostwa Sportowego. - suma oddanych głosów decyduje o końcowej klasyfikacji. 5. Ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie nagród odbędzie się na uroczystym apelu kończącym rok szkolny. 6. Zgłoszenie kandydatów przyjmuje sekretariat szkoły. 7. Członków kapituły plebiscytu powołuje Dyrektor Szkoły w ilości 5 osób(3 nauczycieli i 2 uczniów wytypowanych przez Samorząd Szkolny)