FORDON MASTERS
Opublikowano dnia 06-06-2016 o godz. 21:09
Opracowanie: SI

23 maja 2015 roku w Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego odbyła się debata międzygimnazjalna „Autorytety - wartości i idee przyświecające młodym ludziom na przestrzeni wieków”. Była to debata zrealizowana w ramach projektu Fordon Masters. Przedsięwzięcie przygotowała i zrealizowała młodzież z klasy III Gimnazjum nr 53: - Nicole Wójcik, - Noemi Balinowska, - Karolina Majcherek, - Natalia Silkowska, - Łukasz Szczęśniak. W spotkaniu udział wzięli uczniowie fordońskich szkół: Gimnazjum nr 5, 53, 54 Mistrzostwa Sportowego wraz z nauczycielami. Wydarzenie pozytywnie wpłynęło na proces integracji środowiska lokalnego. Stało się kolejnym etapem przygotowania gimnazjalistów do życia w społeczeństwie obywatelskim, pozwoliło pogłębić wiedzę i zainteresowania historyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w III edycji Fordon Masters w przyszłym roku szkolnym!